دسته بندی:
۱۴۰۱/۵/۳۰ / ۱۶:۰۳
اشتراک گذاری پرینت

برگزاری نشست مسئولان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی استان تهران با مدیران سازمان سینمایی

نشست مدیران مسئول آموزشگاه‌های آزاد سینمایی استان تهران با معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و جمعی از مدیران سازمان سینمایی و مدیران آموزشگاه‌های آزاد سینمایی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ؛ نشست مدیران مسئول آموزشگاه‌های آزاد سینمایی استان تهران با حضور قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و جعفر انصاری فر مدیرکل دفتر مطالعات و دانش سینمایی، محمدرضا فرجی مدیرکل دفتر توسعه فناوری سینمایی، غلامرضا نجاتی مدیر مرکز حراست سازمان سینمایی، مهسا اصانلو رئیس گروه آموزش، کارشناسان واحد آموزش و جمعی از مدیران آموزشگاه‌های آزاد سینمایی روز گذشته (۲۹مردادماه) در محل سالن همایش‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و پیرامون ساماندهی و استانداردسازی فعالیت آموزشگاه‌ها بحت و تبادل نظر انجام شد.


در ابتدای جلسه، جعفر انصاری فر، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه آموزشگاه‌های سینمایی ارائه و به تشریح برنامه‌های آتی آن دفتر در خصوص پیشبرد اهداف سازمان سینمایی در حوزه آموزش سینمایی پرداخت.


 در ادامه غلامرضا نجاتی مدیر حراست سازمان سینمایی، مواردی را جهت جلوگیری از بروز مشکلات اداری و انظباطی برای آموزشگاه‌ها و هنرجویان مطرح کرد.


 همچنین مهسا اصانلو رئیس گروه آموزش سینمایی دفتر مطالعات، به بیان مواردی در خصوص لزوم ثبت‌نام در سامانه، تایید صلاحیت مدرسان، تمدید مجوزها و غیره پرداخت. 


در این جلسه مدیران آموزشگاه‌ها نیز ضمن قدردانی از توجه و همکاری‌های مسئولان سازمان سینمایی به طرح مشکلات و موانع موجود، خواستار رسیدگی و حمایت بیشتر سازمان از بخش آموزش به عنوان مهم‌ترین محور رشد و پیشرفت نیروی انسانی سینمایی شدند.


لازم به یادآوری است در انتهای این جلسه، قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی ضمن تاکید بر حمایت سازمان امور سینمایی از آموزشگاه‌های سینمایی، اعطای کارت صلاحیت تدریس به مدرسان آموزشگاه‌ها، استانداردسازی سرفصل دروس، برخورد با مراکز آموزشی غیر مجاز، پیگیری مشکلات دریافت تسهیلات و رایزنی با سایر دستگاه ها در خصوص موازی کاری در حوزه اعطای مجوز آموزش سینما و پیگیری رفع نواقص سامانه آموزشگاه‌ها، موافقت خود را با برگزاری جشنواره هنرجویان آموزشگاه‌ها، تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه‌ها، تقدیر از فارغ‌التحصیلان برتر آموزشگاه‌ها در روز ملی سینما اعلام کرد.


لینک کوتاه
برگزاری نشست مسئولان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی است... https://www.cinemaorg.ir/n/baa7381a
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر