دسته بندی:
۱۴۰۲/۱۲/۲ / ۱۰:۲۹
اشتراک گذاری پرینت

اعلام پرفروش‌ترین فیلم‌ها و سینماهای کشور در بهمن ماه

فروش سینمای ایران در بهمن ماه امسال به بیش از 127 میلیارد و 278 میلیون تومان رسید. همچنین تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و کرج به ترتیب پرفروش‌ترین سینماهای کشور را داشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه سینماشهر، جمعه 20 بهمن با فروش بیش از 8 میلیارد و 328 میلیون تومان، پرفروش‌ترین روز و سه‌شنبه سوم همین ماه با 207 هزار و 394 نفر پرمخاطب‌ترین روز این ماه محسوب می‌شوند.

همچنین 40 سینمای اولی که در این ماه بیشترین فروش را داشتند اعلام شد که 59 درصد از فروش کل سینماهای کشور توسط این سینماها محقق شد؛ جمع کل فروش این سینماها نیز 75 میلیارد و 843 میلیون تومان اعلام شده است.

پردیس سینمایی «کوروش» تهران با فروش بیش از 8 میلیارد و 200 میلیون تومان، پردیس سینمایی «ایران‌مال» تهران با فروش بیش از 6 میلیارد تومان، پردیس «هنر شهر آفتاب» شیراز با فروش بیش از 4 میلیارد و 300 میلیون تومان، پردیس سینمایی «سیتی‌سنتر» اصفهان با فروش بیش از 2 میلیارد و 840 میلیون تومان، پردیس سینمایی «هویزه» مشهد با فروش بیش از 2 میلیارد و 784 میلیون تومان، پردیس سینمایی «آزادی» تهران با فروش بیش از 2 میلیارد و 769 میلیون تومان، پردیس سینمایی «اکومال» کرج با فروش بیش از 2 میلیارد و 736 میلیون تومان، پردیس سینمایی «مگامال» تهران با فروش بیش از 2 میلیارد و 683 میلیون تومان، پردیس سینمایی «ساحل» اصفهان با فروش بیش از 2 میلیارد و 592 میلیون تومان و پردیس سینمایی «لوتوس‌مال» تهران با فروش بیش از 2 میلیارد و 305 میلیون تومان به ترتیب اول تا دهم جدول سینماهای پرفروش کشور در بهمن ماه هستند.

لینک کوتاه
اعلام پرفروش‌ترین فیلم‌ها و سینماهای کشور در بهمن... https://www.cinemaorg.ir/n/c070d1ba
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر